O nas

Katarzyna Hałgas – radca prawny

Jestem członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie, ukończyłam Wydział Prawa i Administracji Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie.

Interesuję się prawem rodzinnym, z powodzeniem prowadząc spory sądowe w tym zakresie. Przedmiotem mojego zainteresowania jest również problematyka prawa cywilnego oraz prawa spółek handlowych.

Pomoc prawną świadczę rzetelnie, z pełnym zaangażowaniem oraz najwyższą starannością merytoryczną i organizacyjną.

Karolina Zakrzewska-Głowacka – prawnik

Absolwentka Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. W kancelarii zajmuje się sprawami z zakresu prawa rodzinnego. Redaguje bloga „Rozwód w Krakowie”. Biegle włada językiem angielskim.

Interesuje się polityką, książkami i sportem. Prywatnie właścicielka mopsa o imieniu „LEX”.

Bartłomiej Marzec – radca prawny

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, HNC in Legal Services Stevenson College Edinburgh zajmuje się prawem cywilnym i gospodarczym, a także specjalizuje się w tematyce rozwodów, podziału majątku dorobkowego i alimentów.

Weronika Komsta – aplikant radcowski

Jestem absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie odbywam aplikację radcowską przy Okręgowej Radzie Radców Prawnych w Krakowie.

Specjalizuję się w sporach sądowych z zakresu prawa cywilnego, w szczególności prawa rodzinnego w tym spraw rozwodowych.


Kancelaria Kraków

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *